1 / 1
MOTOR ZA VW PASAT-PASSAT B6 - 2.0 16V 140KS
450 €
Цената не е фиксна
30.04.2022 23:43

Струга / Струга

Odlicen motor za VW passat B6 2.0TDI 16V 140KS

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
071390170
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам