1 / 3
SE IZDAVA DUKAN NAD ANGELS CAFE
100 €
22.06.2022 18:06

Штип / Штип

Квадратура:

40 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se izdava dukan nad kafe bar Angels cafe pogoden za sekakvi nameni 40 kvadrati wc i
pomosna prostorija tel.078 371 100

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

sasko
Потврден огласувач
078371100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам