1 / 3
Нива над село Трстеник
5.000 €
Цената е фиксна
18.08.2022 18:07

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

2986 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива веднаш над село Трстеник место викано Ѕурилово.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078221319
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам