Tobako vo Kisela Voda ima potreba od 3 vraboteni
25.000 МКД
07.02.2023 13:00

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Tobako ima potreba od 3 vraboteni
2prodavacka za 1 i 2 smena i
1 prodavaci za rabota vo 3 smeni
Pocetna plata 25.000 denari

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
075243630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам