1 / 4
Кондури за скијање
2.000 МКД
05.02.2022 06:22

Кисела Вода / Скопје

Продавам кондури за скијање 294 мм (39-40) и стапови за скијање 100 см. Цена 2000 денари.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078748875
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам