1 / 1
AKVARIUM za ribi
100 €
26.01.2022 11:50

Охрид / Охрид

Akvarium staklen za vo dom so povrsina od 80*50cm zaedno so pumpa za vozduh i toplomer za temperatura na vodata

Категорија: Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078376162
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам