1 / 5
GINO CORI-Italijanski brend -KOZA
400 МКД
26.01.2022 13:10

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

39

Боја:

Црна

Udobni,meki cizmicki na Gino Cori poznati po svojata izrabotka i kvalitetna koza.
Cizmickite se na ramna peta od 7 cm
Bez tragi na nosenje
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам