1 / 8
Dresovi Specialized Bianchi novi xl.l.m
2.100 МКД
09.03.2022 13:06

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Dresovi Specialized novi golemina xl so dolgi goren i dolen dres 2500 den

Dres Specialized casteli nov so kratki dolen dres L.goren dres m ....2100 den

Dres Bianchi nov golemina xxl so kratki dolen i goren dres ..2100 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам