1 / 7
% DIADORA FITNESS 4.6 ITALIA НОВ MОДЕЛ ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ
48.000 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
18.06.2022 08:47

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Најнов модел Лента за Трчање
DIADORA FITNESS Excess 4.6 ITALIA

775,00 € 48000ден. цена со попуст
(попуст )

Редовна цена : 995,00€Бренд Дијадора SKUDT-EXE4.6
Големина на трчање површина 45 x 130 см Големина на трчање со големина 42 x 130 см
Дебелина на ударната лента 1,6 мм Моќност на моторот 2 КС
Максимална брзина 16 Km / h
Наклон за подигање Електрични 12% Димензии ЛЦД Предводени од 3 прозорци Рачно откривање на срцето Да
Поддршка на таблетите Да
Програми за обука 12
Програми за брзина и наклон 9
Целни програми 3 Фитнес тренинг Апликација Fitshow, Kinomap и Zwift Bluetooth врска Да
Програма за откривање масна маса Да Брзини копчиња на компјутерот Да
Брзи копчиња за брзина на парапет Да Клучни копчиња за наклон на компјутерот Да
Копчиња за брзо навалување на парапет Да
Звучници mp3 Да
Максимална тежина на корисникот 120 Kg Преклопување за заштеда на простор Да амортизирана површина за трчање 6 двојни палуба еластомери
Големина на предниот валјак 5 см Големина на заден валјак 5 см Транспортни тркала Да
Димензии отворени 150 x 127 x 75 cm Затворени димензии 87 х 85 х 132 см Димензии на пакувањето 194 x 79 x 28 cm Бруто тежина од 69 кг Нето-тежина 60 кг Европски сертификати CE - RoHS - Директива за машини EN-957/6
Доживотна гаранција на рамката, 2 години на останатите делови

АЛПЕ СПОРТ
Fitness solution
Кузман Јосифовски Питу 24/15
1000 Скопје Македонија
Нас. Аеродром до Н.Железничка станица
alpesportplanettrejd@yahoo.com
+3892461547
078 359 359
078 323 388
070 220 856

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Ленти за трчање

Се продава од:

ALPE SPORT
Потврден огласувач
+38978359359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам