1 / 1
elektricna pecka trofazna
40 €
Цената е фиксна
50 €
17.05.2022 18:45

Валандово

elektricna pecka 5tka 40€ me na vib 079353307

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
079353307
Испрати Е-маил до огласувачот

zavaruvanje/tig/ac dc/fronius/telwin

100 €

MASA ZA APARATI UNIVERSAL

50 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам