1 / 6
Atomos Ninja 5/Атомос нинџа 5
40.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2022 19:06

Штип / Штип

Prodavam kompletno nova atomos ninja 5
nikogas ne koristena, kupena 2021 kraj na letoto
garancija do kraj na 2023 ima
mozno e zamena za fotografska oprema ponudete

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Ratko Runtev
Потврден огласувач
072592333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам