Baram honorarna rabota
По Договор
29.05.2022 14:16

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Многу добро

Baram rabota kako honorarna rabota za vtora ili treta smena KONTAKT 078306033 ALEKSANDAR

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078306033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам