1 / 5
Prodazba na edno dnevni pilinja lohmann i brojleri
1 €
19.04.2022 10:43

Кочани / Кочани

Prodazba na edno dnevni pilinja lohmann( zenski i maski pilinja) .
isto i ednodnevni brojleri pilinja...
Period na zemanje na pilinjata na pocetokot na maj
rabotime so zakazuvanje.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
075339409
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам