1 / 8
Jeep cheroke2.5 tdi samo na delovi
1 €
28.08.2022 10:26

Кичево

Марка:

Jeep

Модел:

Cherokee

Година:

1995

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

83 kw / 113 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Oplovni delovi motor menuvac reduktori diferenciali is ver drugo do posledno shtrafce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tafa
Потврден огласувач
070625190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам