1 / 1
Peavey 2 button footswitch
По Договор
27.07.2022 09:18

Куманово / Куманово

Двонасочен ножен прекинувач Peavey без LED

одговара: Peavey Classic 50/100, Пратеник, штитеник
Функција: повеќенаменска
Број на копчиња / прекинувачи: 2
Приклучоци: 6,3 mm стерео конектор со кабел трајно прикачен на прекинувачот
Материјал: метал, пластика
Вклучено во испораката: ножен прекинувач
погоден за:

TransTube Bandit до 2008 година
Делта Блуз / Врховен Раководител
Екустика 112
Марко VIII
Класичен 30 / Класичен 50
Универзален двонасочен ножен прекинувач без LED од Peavey. Погоден за TransTube Bandit до
2008./ DeltaBlues / Supreme Head / Ecoustic 112 / Mark VIII / Classic 30 / Classic 50,
вклучувајќи 4,5 m кабел / ножен прекинувач серија ValveKing (II)

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070236051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам