1 / 6
Aerofoil fan/ Ventilatori za industriska ventilacija
200 €
26.01.2022 21:32

Гази Баба / Скопје

Se prodavaat Aerofoil fans za industriska ventilacija, proizvedeni 1955 god. vo Anglija. Istite se funkcionalni.
Vkupno se 5 komada.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Teo
Потврден огласувач
070364136
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам