Rabota vo Crna Gora
333 €
16.08.2022 10:26

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Potrebni se gradezni rabotnic
Armiraci
Tesari

za rabota vo Crna Gora / Podgorica
Smestuvanje, jadenje 3 obroka osiguruvanje prevoz se e na strana na kompaniata
RUEN KOMPANI PODGORICA
TEL. KONTAKT 071932888
Viber +38269071900

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
078222772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам