1 / 4
PRODAVAM KAFEMATI VO ZRNO BRIO 250
550 €
12.09.2022 11:24

Прилеп / Прилеп

Prodavam kafemati vo zrno od modelot brio 250 so citaci i za knizni i zelezni pari
Kafematite se vo ispravna sostojba
Imam poveke kafemati za prodazba
5 brio so kafe vo zrno i pogolem broj na kafemati so instant kafe ( spazio, venezia, bergamo, zenith )

Za poveke informacii javete se na
078 452 611 - Rubin

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071 314 147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам