1 / 12
GOLF 5 TDI 1.9
5.600 €
18.05.2022 09:24

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

NOVI GUMI
ALUMINSKI BANDASI
CENTRALNO I ALARM
ELEKTRIKA NA STAKLA
GREJACI NA SEDISTA
BORD KOMPJUTER
TEMPOMAT
KLIMA KLIMATRONIK
PARKING SENZORI
DVA KLUCA
HALOGENKI
PRSKALKI NA FAROJ
ABS..AER..ESP..I DR
PLATENO E SE DO REGISTRACIJA
KOLATA E DONESENA OD GERMANIJA BEZ RGA
GOLF 1.9 TDI 105 KS GOAL OPREMA
KOMPLETEN SERVIS SO GARANCIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

MULTIAUTO
Потврден огласувач
070356990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам