1 / 3
Pisces P100 Helium Miner
1.550 €
Цената не е фиксна
26.01.2022 23:33

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Се продава најнов Pisces P100 Outdoor Helium Miner.
- Отпорен на влага, дожд, снег, топлина.
- Batch 4
- 5W потрошувачка на електрична енергија (помалку од штедлива сијалица)
- Не е употребуван

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
38977937800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам