1 / 3
Dukjan / Kancelarija
1 €
26.06.2022 09:31

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Se izdava dukjan pozadi trgovski centar na prvi sprat, pogoden za kancelarija kompletno renoviran.
Nov PVC izvog vrata, laminat, alarm, opticki internet, TV led, inverter AUX klima 3.5 Kw, mini kujna i WC se komplet novo.
Ivan 077594814

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Goce
Потврден огласувач
078232181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам