1 / 4
бебешка када за бањање
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2022 19:42

Карпош / Скопје

Се продава бебешка када за бањање со држач за висина и два типа на легло.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

Jana
Потврден огласувач
071354303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам