1 / 8
RKS BENELLI RT 250
1.890 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
23.03.2022 23:57

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Benelli

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2022

Модел:

RKS BENELLI RT 250

📌 RKS BENELLI RT 250 📌
💸ЦЕНА: 1890 евра 💸

🔘Месечна рата од 45 евра.✔
🔘Mожност за плаќање од 6 до 48 месечни рати ❗❗❗
👇 Потребни документи за аплицирање:
⚫За вработени во државен јавен сектор:
* Лична карта✔
* Заверена потврда од работа (ние ви ја доставуваме)✔
⚫За вработени во приватен сектор:
*Лична карта✔
*Заверена потврда од работа (ние ви ја доставуваме)✔
*M1/M2 образец (копија)✔
*Извод од трансакциона сметка за последните 6 месеци✔
⚫За Пензионери до 72 години :
* Лична карта✔
*Последен чек од пензија✔
➡ Одобрување во тек на истиот ден⬅

⤵ Спецификации ⤵
✅Мотор 250cc 4-Тактен
✅Воздушно ладење
✅Зафатнина на мотор 250 цм3
✅Моќност 16.49 кс.
✅Брзини 5
✅Дигитална шал табла
✅Гуми предни (90/ 100-21)
✅Гуми задни (120 / 90-19 )
✅Кочници предни и задни на дискови
✅Палење електрично/курбла
✅Тежина на мотор 116кг.
✅Максимална носивост 191 кг.
✅Резервоар 10 Л.
💥 1 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА💥
✨Обезбеден сервис, резервни и потрошни делови
ℹ️БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈАℹ️
💯Гратис кацига и ракавици
За плаќање во готово следува попуст!!!
📞075/420-080
https://gsgmotors.mk/product/rks-benelli-rt250/
#gsgmotors

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

GSG MOTORS
prilepska 46
Потврден огласувач
075420080
Испрати Е-маил до огласувачот

RKS BENELLI RT 250

1890 €

HAMACHI NF 150

1300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам