SKI CEVLI DELBELO
100 €
22.03.2023 02:21

Аеродром / Скопје

DELBELO,,SKI CEVLI-srebrena boja-MOZE I KAKO TURNO DA SE VOZAT,,KAKO NOVI,, GOLEMINA,290 ,,,350mm ili po nashe 44,5--45,5 broj zavisi od nogata

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

makso
Потврден огласувач
071336109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам