1 / 5
Prodavam bass 1000 v I satelit 15 ka
200 €
27.01.2022 11:29

Делчево / Делчево

Ispravni mnogu dobar zvuk praveni po naracka po svoja mera . vredi da se vidi kontakt 070465268.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
070465268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам