1 / 10
Ford Fiesta 1.5tdci 2014
7.000 €
Цената не е фиксна
30.07.2022 11:22

Гази Баба / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

FORD FIESTA 1.5tdci
Godina:2014g
FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO 10 MESEC 2022g VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA
atestirani foli
So 4 novi gumi m+s
Kolata e kako nova

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

oglasnik 0660
Потврден огласувач
071682682
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам