1 / 8
Passat 20 TDI
5.500 €
19.09.2022 16:48

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Extra sostojba komplet servis napraven

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

pane
Потврден огласувач
070533350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам