1 / 12
KUPUVAM DZIPOVI 4X4 VITARA FRONTERA TERRANO LADA NIVA ML X3
6.800 €
27.05.2023 08:48

Скопје Центар / Скопје

KUPUVAM XAVARISANI I ZDRAVI DZIPOVI TERENCI VO BILO KAKVA SOSTOJABA SO DEFEKTAZI OD CELA REPUBLIKA MAKEDONIJA

Категорија: Моторни Возила / Откуп на Автомобили / Моторни Возила

Се продава од:

Rade stojanovski
Потврден огласувач
075326262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам