1 / 1
nisko pritisen paren kotel
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.04.2022 18:46

Карпош / Скопје

nisko pritisniot kotel e za upotreba vo industrii za proizvodstvo i preabotki na prehranbeni proizvodi voindustriite za meso,zelencuk i ovostie za kogo ne se potrebni posebni dozvoli tel 070 219 076

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Agrotim Produkt
Потврден огласувач
070 219 076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам