1 / 12
Kapi HONDA ,NIKE I NEW ZEALAND
1 €
27.01.2022 15:20

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

XL

Боја:

Сина

Kapi brendirani
Nike 1000 den
New Zealand podebdla 1000
Honda po 800 den

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

goc
Потврден огласувач
070262864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам