1 / 9
СЕ ПРОДАВААТ МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ КОЖА
1 €
14.08.2022 21:44

Куманово / Куманово

Се продаваат машини за шиење кожа кантирки, рамни, цик цак и машина за кроење кожа (штанц машина)
Повеќе информации на телефон: 076236110 Далибор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Далибор
Потврден огласувач
076236110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам