1 / 9
Golf 5 2.0 TDI 2006 GODINA
4.750 €
Цената не е фиксна
03.03.2023 11:01

Аеродром / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava VW Golf 5, 2006 godina, 2.0tdi, 103KW-140KS
Registriran do 12 ti- mesec 2023 god.
Kompletno servisiran rebrasti kais, stabilizatori,cauri, lageri, maslo,filtri za nafta,ulje vozduh,polen pred 2000km.
Telefon za kontakt 077-535-077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
077 535 077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам