1 / 5
Кактуси декоративни чинии
1 €
31.01.2022 10:27

Скопје Центар / Скопје

- Декоративни саксии - чинии од природни кактуси
- Големи кактуси
- уникатна природна декорација
Информации и нарачки

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078585008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам