1 / 1
Јакна TIMBERLAND PRO 115 шушкавец
6.360 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
27.01.2022 18:35

Скопје Центар / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

L

Боја:

Црна

Јакна TIMBERLAND PRO 115, ултра лесна, му дозволува на телото да дише и 100% отпорна на дожд и ветер. Најбарана од инженерите кои работат на терен, а и добро позната како јакна за секојдевна употреба.

ЦЕНА: 6.360 денари

Нарачај онлајн - https://www.zashtitnaoprema.mk/mk/product/jacket-mizar/

👉 бесплатна достава за нарачка над 3000 денари
👉 Враќање на прозивод (во рок од 30 дена)
👉24/7 достапни за вас
👉 безбедно плаќање со картичка

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од: Претпријатие

Заштитна Опрема МК
Потврден огласувач
076257260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам