1 / 3
Laptop Acer
1 €
03.05.2022 06:33

Ресен

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

078359334
078359334
078359334

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Xxx
Потврден огласувач
071218642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам