1 / 5
Cizmi TECNICA br. 39
1.200 МКД
07.06.2022 22:29

Битола / Битола

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

39

Боја:

Сива

Cizmite se vo extra sostojba vodootporni so VIBRAM gjon br. 39

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
079 359 155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам