1 / 8
PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK KAKO NOV
600 МКД
Цената е фиксна
02.06.2022 18:17

Аеродром / Скопје

PRODAVAM DIGITALEN MERAC ZA KRVEN PRITISOK, RABOTI SUPER, KAKO NOV. MOZE DA PISETE I NA MAIL, PRAKAM PO KARGO.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава од:

WWW
Потврден огласувач
076770500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам