1 / 10
Mebel Lazovski kralsko stolce
400 МКД
Цената е фиксна
27.01.2022 22:59

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kralsko stolce za deca i vozrasni izraboteno so merak . Imam tri kom od ovaa boja svetol dab sonoma rapava iverka . Cenata e fiksna i e za edno stolce

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава од:

Stevce
Потврден огласувач
070618058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам