1 / 12
SLOBODEN SOFER BARA RABOTA SAMO ZA EU SO EU DOKUMENTI
80 €
02.09.2022 08:52

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Германски

Компјутерски вештини :

Добро

Baram rabota kako sofer so e kategorija za vozenje vo EU Germanija, Belgija,Holandija,Avstrija ,Italija za drugi drzavi ne nudite so iskustvo sloboden od Septemvri Mesec 2022 Godina.So Evropski Dokumenti kod 95 Eu Vozacka.
Rezervirajte na vreme

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

bube
Потврден огласувач
070504260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам