1 / 12
Renoviranje Izolacija Gips karton Glet Mreza Moler Stiropor
1 €
02.06.2023 14:51

Скопје Центар / Скопје

Професионално реновирање на вашите простории:
-Реновирање: рушење, крпење на пукнатини и дупки, израмнување на нерамни површини
-Гипс-картон: преградни ѕидови, спуштени тавани-плафони, скриени светла, кутии за вентилации-одводи-доводи и сл, облоги на ѕидови со конструкција и изолација(камена волна), облоги на ѕидови и зрамнување на криви ѕидови со лепење на гипс плочи со гипсен лепак.
-Опшивки на прозори, врати и друго.
-Поставуваме алуминиумски лајсни и пластични лајсни со мрежа за израмнување на стубови, носачи и други ќошеви, добивање на подобра и поправа ивица а со тоа и изглед на просторот.
-Работиме и со изолција MANTOFLY-BORFLY(mantofly.mk facebook.com/mantofly.mk/)
подлоги, ѕидови, тавани и сл.
-Изведуваме внатрешна термичка, звучна и хидроизолација.

077532448
077/532-448

*Слободни термини после 15 април‼️‼️

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Neebitno
Потврден огласувач
07*******
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам