1 / 5
Se iznajmuva kuka vo Gevgelija
300 €
Цената е фиксна
20.03.2023 19:00

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

5

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2001

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment iznajmuva kuka na odlicna lokacija vo Gevgelija kompletno namestena si site potrebni elementi za funkcioniranje na edno semejstvoto.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам