1 / 9
Tico tiko eftino socuvano
650 €
01.02.2022 11:12

Кратово

Марка:

Daewoo

Модел:

Tico

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

30 kw / 41 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Opis prodava se tiko tikoto e socuvano nigde nema skapanici pragovi zdravi iventar socuvan ne taksirano prvi tablici kumanovski prv sopstvenik tikoto e pali vozi pominata registracija novi gumi zacuvano tiko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078215455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам