1 / 8
ULTRA DOT OPTIKA ZA PISTOL
850 €
Цената е фиксна
28.08.2022 10:28

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM ULTRA DOT OPTICKI NISAN ZA PISTOL SO CRVENA TOCKA ZA PRECIZNO GAGANJE.NE ODGOVARAM NA VIBER,WATSHAP,PORAKI I SKRIENI BROEVI.CENA 850 EURA.INFORMACII NA 078/333-877 OD 17:00 DO 20:00 CASOT NA OVOJ BROJ.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Micho
Потврден огласувач
078/333-877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам