1 / 3
Fap 1314 kiper (prodolzen)
По Договор
28.01.2022 11:38

Гази Баба / Скопје

Prodavam FAP 1314 kiper prodolzen vo odlicna sostojba.
Podetalni informacii na tel: 070 255 263

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
070255263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам