1 / 5
Dukan vo nasBabi
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.03.2022 17:30

Штип

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Se izdava dukan vo nas.Babi na ul leski78 do ucilisteto i kit-go marketot pov inf na 078704422 Igor.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

igor
Потврден огласувач
078704422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам