1 / 6
Vokalizer TC-Helicon H1
100 €
28.02.2022 17:05

Ѓорче Петров / Скопје

Intelegenten pedal vokalizer koj harmonizira prema svirenite akordi! Bez grebnatinka koristen mnogu malku!

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

////
Потврден огласувач
077 611 051
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам