1 / 2
Patent klucevi Gedora set 23par. 1/2 chrome vanadium
2.999 МКД
07.04.2022 15:27

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Maxpuls gedora set 23 parcina 1/2
Novviii
Redovna cena:3950 den

🔥🔥🔥🔥Cena na popust:2999🔥🔥🔥🔥🔥

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls HILTA Profesionalna 1600w 10J novii!

6290 МКД

NOVA! Elektricna agolna brusalka-fleksa WURTH Prof EAG 2400w

9999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам