1 / 5
Benzin Generator
1 €
05.04.2022 12:43

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Gara Panels Kicevo e oficijalen uvoznik za Kaplan Power Turcija , kompanija za proizvodstvo na generatori za struja.
Vi nudime 3,5kw benzin generator.
Dostapen na lager.
Za podetalni informacii kontaktirajte ne na tel:
078/321-631 / 077/515-707

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Dizel Agregati
Потврден огласувач
077515707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам