1 / 4
ДРВЕНИ ДЕТСКИ СТОЛЧИЊА/Drveni stolcinja
2.000 МКД
28.04.2022 07:41

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Детски дрвени сточиња, рачна изработка.
Detski drveni stolcinja
Visina 27cm.
Ekoloski boi i lak.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Останато

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071211374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам