1 / 2
225 75 16 coper za xhip 4 kom
100 €
01.08.2022 23:23

Тетово / Тетово

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

225

Висина:

75

Дијаметар:

16

225 75 16 za xhip 4 kom
Coper
100€

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Kontinental plus
Потврден огласувач
070209762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам